Pár slov úvodem

 

Jsme více než personální agentura. Klientům nabízíme komplexní služby v oblasti účetnictví a daňové evidence, mzdové agendy a personalistiky. Ve spolupráci s odborníky a právníky pomáháme zákazníkům vést jejich firmy precizně, profesionálně a také se jim snažíme ušetřit alespoň část jejich drahocenného času.

Jsme jedna z nejstabilnějších firem na trhu v ČR v tomto oboru. Od samého počátku existence společnosti je nejvyšší firemní hodnotou spolehlivost a otevřenost vůči zákazníkům s důrazem na profesionalitu bez ohledu na velikost a obor činnosti zákazníka. Co se týká našich pracovníků, klademe důraz na pracovitost, flexibilitu a dodržování všech zákonných předpisů a norem.

V naší online databázi je zaregistrováno několik tisíc uchazečů o práci a denně se registrují noví uchazeči. Naši zaměstnanci jsou odborníky v oblasti personalistiky, proto Vám dokážeme poskytnout řešení přímo na míru dle Vašich požadavků. Zajistíme Vám pracovníky na různé oblasti činnosti, nejen při nárůstu Vašich zakázek, ale i v čase dovolených, nemocí apod., a to jak krátkodobě tak i dlouhodobě. Spoluprací s naší společností zákazník v první řadě ušetří mzdové náklady, dále administrativní agendu a čas svých personalistů a mzdových účetních.

V minulosti jsme spolupracovali a nadále spolupracujeme se stovkami firem, od drobných živnostníků až po nadnárodní společnosti. Jsme profesionálové ve svém oboru s bohatými zkušenostmi. Jestli jste se rozhodli pro spolupráci se společností MAURIS s.r.o., jsme přesvědčeni, že budete spokojeni.

„Jsme komplexní řešení pro zákazníky
v oblasti personálních a mzdových služeb!“

 

Pro zákazníky

Jestli si nejste jisti, která volba spolupráce je pro Vás pohodlnější a nejvhodnější,
máte specifické požadavky, neváhejte, a kontaktujte naše obchodní oddělení
na telefonním čísle 721 958 942, kteří Vám rádi a ochotně poskytnou podrobnější informace,
a sestaví individuální nabídku která je šita přímo pro Vás a nebo Vaši společnost.

 

Spoluprací s námi získáte

Minimální mzdové náklady na zaměstnance
Minimální nebo žádnou mzdovou agendu
Snížení nákladů na personalisty a mzdové účetní

 

Zajistíme pro Vás

Vyhledání a výběr libovolných počtů nejvhodnějších pracovníků, dle Vašich požadavků
Pracovníky, kteří budou ve Vaší společnosti pracovat tak dlouho
jak Vy potřebujete (krátkodobě nebo dlouhodobě) a na jakou směnu potřebujete
Při nespokojenosti bleskovou výměnu pracovníka
Flexibilní navyšování a snižování počtu pracovníků
Mimopražským uchazečům o práci ubytování a dopravu
Po domluvě s Vámi koordinátora zakázky
Proškolení pracovníků v BOZP

 

 

Působíme po celé České republice

V rámci působnosti jsme schopní personálně pokrýt celé území ČR a garantovat tu nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb. 

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a velice pečlivě a kvalitně vybíráme pracovníky dle požadavků, tak aby byly spokojeny všechny strany, tzn. zákazník i pracovník. Jak k zákazníkovi, tak i k pracovníkovi přistupujeme slušně a eticky. Jakýkoli problém jsme schopni řešit okamžitě, tak aby chod Vaší společnosti nebyl narušen.

Jsme stabilní společnost, s vysokou úrovní služeb a inovativním přístupem, proto jestli se rozhodnete pro spolupráci s námi, budete určitě spokojeni.

 

Naši klienti

Coska
Peny
Kaufland
Valkýra
Security centrum
Czech crew
Bohemia
Dave